Profil Laserhouse na FacebookProfil Laserhouse na YouTubeKonto Laserhouse na Instagramie Logowanie do profilu Rejestracja karty klienta

Rezerwacje

Rezerwacji gier w Laser Tag można dokonać online po zalogowaniu się do serwisu lub telefonicznie pod numerami:
Katowice  32 229 00 21
Sosnowiec 32 263 23 03
Rybnik 733 291 892
Bytom 32 396 26 80
Częstochowa 34 365 49 00
Vouchery

Wszystkie osoby które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery.

Zarejestruj kartę

Karta Klienta
Już po pierwszej grze w Laserhouse każdy z graczy otrzymuje za darmo kartę klienta. Biorąc udział w czterech grach, piatą otrzymujesz gratis. Promocje się nie łączą. Po zarejestrowaniu karty tworzone jest konto na które można zalogować się na naszej stronie internetowej. Każdy użytkownik może przeglądać historię swoich gier oraz rezerwacji, wliczając w to szczegółowe statystyki rozgrywek. Więcej szczegółów u obsługi. Każda zarejestrowana karta bierze udział w promocjach oraz losowaniach darmowych gier. Rejestracja karty

URODZINY DLA DZIECI !

Urodziny dla dzieci

W Laserhouse można zorganizować urodziny dla dzieci już od 7 roku życia. Wystarczą tylko 2 gry, aby cena biletów zawierała: stolik dla gości, pamiątkowe zdjęcia z całej imprezy, voucher na kolejną wizytę w Laserhouse oraz drobne upominki dla każdego z uczestników zabawy. 

Dla wszystkich klientów organizujących u nas imprezę urodzinową przygotowaliśmy specjalne promocje:

  • Od poniedziałku do czwartku trzecia gra w Laserowy Paintball 50% taniej! 

  • Ale to jeszcze nie wszystko! Powyżej 10 gości, jeden solenizant gra za darmo!

 

W celu uzyskania większej ilości informacji serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Oferty Urodzinowej lub prosimy o kontakt telefoniczny z wybranym lokalem. 

Escape the Room Laserhouse

Escape the Room Katowice

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej nowej atrakcji, dostępnej w naszym lokalu w Katowicach ! W odróżnieniu od pozostałych naszych propozycji, gdzie aktywność fizyczna jest kluczowa, tym razem proponujemy coś dla umysłu. Specjalnie przygotowany pokój zachęca do rozegrania ciekawej rozgrywki, której celem jest uratowanie świata przed zagładą. Proponujemy dwa ciekawe scenariusze: reaktor jądrowy lub bomba zegarowa. więcej ...

Escape the Room w Twoim domu - wynajem

Escape the Room w Twoim domu

Urodziny dziecka w ogrodzie? Wieczór ze znajomymi w domu? Każdy powód spotkania się z ludźmi jest właściwy, a my możemy Wam dostarczyć dodatkową atrakcję!

Co powiecie na walizkę zagadek?

Brzmi ciekawie?

To może jeszcze bardziej intrygująco zabrzmi rozbrajanie bomby z tykającym w tle zegarem...    a może Escape the Room na waszej imprezie....

Oferujemy możliwość wynajmu urządzenia wraz z gotowymi zestawami zagadek – dla dzieci i dla dorosłych. Walizkę zagadek można odebrać osobiście u nas w lokalu, a jeśli chcecie to dowieziemy ją do Was. więcej informacji                                                                              

VR - wirtualna rzeczywistość w Laserhouse

Wirtualna Rzeczywistość Częstochowa

Poczuj emocje zanurzając się w głębię wirtualnego świata. To co do tej pory było niemożliwe w wirtualnym świecie staje się możliwe. Przejażdżki rollercasterem, skok z budynku, udział w akcjach antyterorystycznych, walka z antycznymi potworami to tylko niektóre z naszych propozycji. Serdecznie zapraszamy na wirtualną zabawę do naszego lokalu w Częstochowie. Atrakcja jest dostępna dla dzieci i dorosłych.więcej ...

WYJŚCIA SZKOLNE

Wyjścia szkolne, wycieczki klasowe

Zapraszamy nauczycieli oraz uczniów, którzy chcieliby zorganizować wyjście klasowe do Laserhouse. Laserowy Paintball to bardzo oryginalna, a przy tym bezpieczna forma rozrywki. Wyjście do Laserhouse to nie tylko świetna zabawa, ale również  nauka zasad fairplay, zdrowej rywalizacji oraz działania w grupie. Nasze godziny otwarcia możemy dostosować do Państwa wymagań. Więcej szczegółów można uzyskać telefonicznie.                                                                                                                                                                                                                                             

LASER TAG - LASEROWY PAINTBALL 

Laser Tag, Laserowy Paintball

Nasza główna atrakcja Laser Tag, potocznie zwana Laserowym Paintballem, to bardziej przyjazna forma tradycyjnego paintballa, w której nie musimy się obawiać siniaków. Każdy gracz zostaje wyposażony w elektroniczną kamizelkę, by na pół godziny przenieść się do wirtualnego świata znanego dotychczas wyłącznie z gier komputerowych. Zabawa jest w pełni bezpieczna i mogą w niej brać udział zarówno dorośli, jak i dzieci już od 7. roku życia!

WALIZKA ZAGADEK - BOMBA !

Walizka zagadek, rozbrajanie bomby

Walizka zagadek to dodatkowa atrakcja, z której można skorzystać w każdym z naszych lokali. Do gry dołączona jest instrukcja, zgodnie z którą po kolei postępujemy tak, aby wykonać poszczególne zadania. Walizka zagadek z pewnością urozmaici imprezy urodzinowefirmowewyjścia szkolne oraz wszelkie imprezy plenerowe.                                                                                                                                                                                                                              

LASEROWY LABIRYNT 

Laser Maze, Laserowy labirynt

Laserhouse można nie tylko skorzystać z Laser Tag, ale również z Laser Maze, czyli Laserowego Labiryntu! Gra imituje znane z filmów akcji systemy zabezpieczeń w bankach czy muzeach. Zadaniem gracza jest pokonanie przeszkód w postaci wiązek lasera i dotarcie na przeciwległy koniec pomieszczenia oraz powrót. Każde naruszenie wiązki lasera jest odpowiednio sygnalizowane i wpływa ujemnie na punktację.

IMPREZY FIRMOWE

Imprezy firmowe, integracja, team building                                                                                                                                                                                           Jeżeli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem imprezy integracyjnej dla swoich pracowników lub klientów, proponujemy nowatorską na naszym terenie formę rozrywki. Specjalnie przygotowane scenariusze gier to unikalna forma integracji. Nasza oferta jest skierowana do osób, które chcą  połączyć tradycyjne spotkania firmowe z ciekawą formą rozrywki. Organizacja interesujących spotkań dla pracowników niekoniecznie musi wiązać się z kilkudniowym wyjazdem. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą -  Imprezy firmowe.                                                                                                                                                                                                                            

WYNAJEM SALI POD SZKOLENIA

Wynajem sali, szkolenia                                                                                                                                                                                        Poszerzając swoją ofertę pragniemy zaproponować Państwu możliwość przeprowadzenia szkolenia połączonego z elementami rozrywki. Na potrzeby szkolenia udostępniamy salę konferencyjną, ekran, rzutnik oraz połączenie internetowe. Nasza sala jest do Państwa dyspozycji również poza godzinami otwarcia lokalu. Poza wynajmem sali oferujemy także serwis kawowy oraz usługi cateringowe. Więcej informacji - wynajem sali pod szkolenia.