Profil Laserhouse na FacebookProfil Laserhouse na YouTubeKonto Laserhouse na Instagramie Logowanie do profilu Rejestracja karty klienta

Rezerwacje

Rezerwacji gier w Laser Tag można dokonać online po zalogowaniu się do serwisu lub telefonicznie pod numerami:
Katowice  32 229 00 21
Sosnowiec 32 263 23 03
Rybnik 733 291 892
Bytom 32 396 26 80
Częstochowa 34 365 49 00
Vouchery

Wszystkie osoby które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery.

Zarejestruj kartę

Karta Klienta
Już po pierwszej grze w Laserhouse każdy z graczy otrzymuje za darmo kartę klienta. Biorąc udział w czterech grach, piatą otrzymujesz gratis. Promocje się nie łączą. Po zarejestrowaniu karty tworzone jest konto na które można zalogować się na naszej stronie internetowej. Każdy użytkownik może przeglądać historię swoich gier oraz rezerwacji, wliczając w to szczegółowe statystyki rozgrywek. Więcej szczegółów u obsługi. Każda zarejestrowana karta bierze udział w promocjach oraz losowaniach darmowych gier. Rejestracja karty

Escape the Room w Twoim domu

Urodziny dziecka w ogrodzie? Wieczór ze znajomymi w domu? Każdy powód spotkania się z ludźmi jest właściwy, a my możemy Wam dostarczyć dodatkową atrakcję!
Co powiecie na walizkę zagadek?
Brzmi ciekawie?
To może jeszcze bardziej intrygująco zabrzmi rozbrajanie bomby z tykającym w tle zegarem...

a może Escape the Room na waszej imprezie....

Różne scenariusze, ciekawe zadania, łamigłówki - rozwiązywanie ich pozwoli zintegrować całą grupę. Umiejętność szcybkiego myślenia, burza mózgów i współpraca a do tego JEDEN CEL– rozbroić bombę nim skończy się czas.
Oferujemy możliwość wynajmu urządzenia wraz z gotowymi zestawami zagadek – dla dzieci i dla dorosłych. Walizkę zagadek można odebrać osobiście u nas w lokalu, a jeśli chcecie to dowieziemy ją do Was.

Nasze urządzenie w akcji:

 

Koszt wynajmu urządzenia to 200 złotych, przyodbiorze osobistym. Jeżeli urządzenie miałoby być dostarczone przez nas to należy doliczyć koszt dostarczenia i odbioru (orientacyjnie 50 zł, do potwierdzenia po ustaleniu konkretnego adresu). Czas wynajmu - jeden dzień, jedna impreza, terminy odbioru i zwrotu są do ustalenia indywidualnie - jesteśmy elastyczni. Urządzenie może zostać wynajęte wyłącznie przez osobę pełnoletnią, będzie wymagane podpisanie umowy użyczenia. Pobieramy również kaucję zwrotną 500 złotych na pokrycie ewentualnych kosztów uszkodzenia. 

Zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy pewni, że nasza bombowa atrakcja będzie niesamowitym dopełnieniem organizowanej przez Was Imprezy!

Walizka Zagadek