Profil Laserhouse na FacebookProfil Laserhouse na YouTubeKonto Laserhouse na Instagramie Logowanie do profilu Rejestracja karty klienta

Rezerwacje

Rezerwacji gier w Laser Tag można dokonać online po zalogowaniu się do serwisu lub telefonicznie pod numerami:
Katowice  32 229 00 21
Sosnowiec 32 263 23 03
Rybnik 733 291 892
Bytom 32 396 26 80
Częstochowa 34 365 49 00
Vouchery

Wszystkie osoby które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery.

Zarejestruj kartę

Karta Klienta
Już po pierwszej grze w Laserhouse każdy z graczy otrzymuje za darmo kartę klienta. Biorąc udział w czterech grach, piatą otrzymujesz gratis. Promocje się nie łączą. Po zarejestrowaniu karty tworzone jest konto na które można zalogować się na naszej stronie internetowej. Każdy użytkownik może przeglądać historię swoich gier oraz rezerwacji, wliczając w to szczegółowe statystyki rozgrywek. Więcej szczegółów u obsługi. Każda zarejestrowana karta bierze udział w promocjach oraz losowaniach darmowych gier. Rejestracja karty

IMPREZY FIRMOWE!


Imprezy firmoweNa codzień widujecie się tylko w pracy. Pośród obowiązków i długiej listy zadań do wykonania, nie pozostaje zbyt wiele czasu na rozmowy czy lepsze poznanie się.
Dlatego Laserhouse wychodzi Wam naprzeciw! Proponujemy spędzenie czasu poza ścianami Waszej firmy.
Zapewniamy pełen reset z dala od zawodowych zobowiązań.
U nas nie tylko zrelaksujecie się po pracy, ale również świetnie pobawicie uciekając od rzeczywistości.
Biorąc udział w laserowych wyzwaniach potrenujecie pracę zespołową oraz wspólne dążenie do celu, jakim jest wygrana.


Imprezy firmoweDodatkowym atutem jest to, że macie jedyną okazję by posterzelać w swojego szefa bez żadnych przykrych konsekwencji!
Dzięki naszym atrakcjom choć na chwilę pozbędziecie się stresu związanego z codziennością i z innej perspektywy poznacie swoich współpracowników.
Zobaczycie, że Pani Krysia z HRu wcale nie jest taka bezwzględna, a prezes potrafi wrzucić na luz i pożartować.
Spędzone u nas chwile niewątpliwie każdy zapamięta na długo, a o rywalizacji na laserowym paintballu długo jeszcze będzie można usłyszeć na firmowych korytarzach.

Imprezy firmowe

Ofertę dla firm ustalamy indywidualnie, więc w sprawie szczegółów proszę kontaktować się z wybranym przez Państwa lokalem.
Nasza oferta dotycząca imprezy firmowej zawiera oczywiście bogate menu restauracyjne, w tym alkohole.
Menu również ustalamy indywidualnie na życzenie klienta.
Zaufali nam - lista klientów